Welcome to Powiat Jarosławski   Kliknij aby posłuchać tekstu Welcome to Powiat Jarosławski
Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 66.
Platforma ePUAP

IV edycja konkursu Piękno Powiatu Jarosławskiego rozstrzygnięta

W październiku br. wzorem lat ubiegłych Starostwo Powiatowe w Jarosławiu ogłosiło konkurs fotograficzny pt. Piękno Powiatu Jarosławskiego. Ideą przewodnią, niezmiennie pozostała prezentacja piękna architektury oraz przyrody naszego powiatu. Podobnie, jak w poprzednich edycjach, tak i tym razem nadesłane prace utrzymane były na wysokim poziomie.

15 grudnia br. w Sali Narad odbyło się uroczyste rozstrzygniecie konkursu. Zarówno zwycięzcy, jak i wyróżnieni otrzymali cenne nagrody ufundowane przez Jerzego Batyckiego – Starostę Jarosławskiego. W swoim przemówieniu Starosta zaznaczył, że to dzięki ciężkiej pracy miłośników fotografii Starostwo Powiatowe może promować ciekawe i niekiedy zapomniane zakątki naszego regionu. Dodał również, że postawa uczestników konkursu jest godna podziwu i naśladowania.

Na rozdaniu nagród obecni byli przedstawiciele jury konkursu w składzie: Józef Szkoła – Wicestarosta  Jarosławski, Zofia Karwańska – Etatowy Członek Zarządu Powiatu Jarosławskiego oraz Agnieszka Mroczka – Skarbnik Powiatu Jarosławskiego.

Na zakończenie spotkania Naczelnik Wydziału Promocji, Rozwoju i Współpracy Międzynarodowej Iwona Lis zaprosiła wszystkich zgromadzonych do wzięcia udziału w kolejnej V edycji konkursu w przyszłym roku.

Poniżej zamieszczamy listę laureatów IV edycji konkursu fotograficznego Piękno Powiatu Jarosławskiego:

  1. Anna Segiń
  2. Joanna Grabska
  3. Tomasz Turoń
fot. Łukasz Zagrobelny
Kliknij aby posłuchać tekstu