Nowe władze Powiatu Jarosławskiego

Obrady 14. sesji Rady Powiatu Jarosławskiego zdominowały wybory Starosty Jarosławskiego, przewodniczącego Rady Powiatu oraz nowego Zarządu Powiatu. W miejsce Tadeusza Chrzana, który został wybrany posłem na Sejm i złożył rezygnację z zajmowanej funkcji, nowym starostą jarosławskim został Stanisław Kłopot. Z kolei Przewodniczącym Rady Powiatu wybrano Mariana Fedora.

Zarówno nowy starosta, jak również przewodniczący Rady zostali wybrani jednogłośnie. Z kolei w skład nowego Zarządu Powiatu weszli dotychczasowi jego członkowie, czyli: wicestarosta jarosławski Mariusz Trojak, który utrzymał funkcję oraz Marek Kisielewicz, Marek Sobolewski i Krzysztof Cebulak.

Sesja odbyła się 28 października.