Komunikat Marszałka Województwa Podkarpackiego w sprawie toreb na zakupy z tworzywa sztucznego.

Zdjęcie ilustracyjne: Pixabay. Zdjęcie ilustracyjne: Pixabay.

Komunikat Marszałka Województwa Podkarpackiego dla przedsiębiorców prowadzących jednostki handlu detalicznego lub hurtowego, w których są oferowane torby na zakupy z tworzywa sztucznego.

Zobacz podmioty zobowiązane do rejestracji w BDO - UWAGA! To nie tylko sklepy! Obowiązkiem  wpisu do  Rejestru-BDO objęte są nie tylko podmioty, które wytwarzają odpady oraz prowadzą ewidencję tych odpadów, ale również wprowadzający na terytorium kraju produkty w opakowaniach, opony, oleje smarowe, pojazdy, baterie lub akumulatory, sprzęt elektryczny i elektroniczny, producenci, importerzy i wewnątrzwspólnotowi nabywcy opakowań. W niektórych przypadkach może to dotyczyć nawet jednoosobowych działalności gospodarczych.

skmbt c454e19110808470kom page 0