Charytatywny Bal Oficerski 2020

„Służba (…) jest nie tylko zawodem czy obowiązkiem. Musi być także wewnętrznym nakazem sumienia, nakazem serca. Tradycje (…) Polaków poprzez wieki związały służbę z miłością Ojczyzny”. Jan Paweł II

- Cieszę się, mogąc kontynuować piękną tradycję Balów Oficerskich w powiecie jarosławskim. Przypomnę, że ich główną ideą jest podziękowanie za Waszą służbę – Panie i Panowie Oficerowie ze wszystkich formacji i służb mundurowych - na rzecz mieszkańców naszej lokalnej Ojczyzny, której na codzień jesteśmy najbliżej. Ten wieczór jest szczególny, bo mocno związany z tradycją i dziedzictwem przedwojennego Garnizonu Jarosław. Jestem dumny, że i dziś podtrzymujemy te piękne i chwalebne zwyczaje - tymi słowami przywitał gości, gospodarz czyli starosta jarosławski Stanisław Kłopot.

Bal odbył się 22 lutego, a rozpoczął go polonez w wykonaniu młodzieży z Powiatowego Ogniska Baletowego. Zapraszamy zatem do obejrzenia fotoreportażu z tego wydarzenia.