• JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 66
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /var/www/clients/client13/web23/web/images/stories/galeria/2010-07-30_swieto_policji
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/galeria/2010-07-30_swieto_policji

Okrągły Jubileusz

W tym roku Zespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych świętować będzie 70. rocznicę swojego istnienia. Uroczystości związane z jubileuszem odbędą się 2 i 3 października.

Początki dzisiejszego Zespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych sięgają roku 1940, kiedy to została utworzona pierwsza klasa dwuletniego Liceum Drogowo-Wodnego. W miarę upływu czasu szkoła szybko rozwijała się, odnosząc liczne sukcesy. W bogatej tradycji placówki priorytetem była zawsze jak najlepsza edukacja uczniów. Należy podkreślić fakt, że wysoki poziom nauczania przyniósł wymierne rezultaty. Od wielu lat uczniowie dumnie reprezentują szkołę w licznych konkursach i olimpiadach. W ciągu 70 lat funkcjonowania zarówno technikum, jak i liceum wykształciło wielu fachowców i specjalistów, cieszących się uznaniem w całej Polsce.

Tegoroczny jubileusz poszerzony zostanie o zjazd absolwentów. Będzie to niewątpliwie świetna okazja do tego by odświeżyć dawne znajomości, jak również powspominać stare dobre czasy. Obchody tej wyjątkowej rocznicy zakończy Bal Absolwentów.

Zgłoszenia przyjmowane są do 17 sierpnia. Należy je kierować do Komitetu Organizacyjnego, a wszystkie potrzebne informacje można znaleźć na stronie szkoły: www.tdgjar.edu.pl.