Welcome to Powiat Jarosławski   Kliknij aby posłuchać tekstu Welcome to Powiat Jarosławski
Platforma ePUAP

Artykuły filtrowane wg daty: poniedziałek, 25 wrzesień 2017

1 Ogólnopolski Dzień Aptekarza

Z okazji zbliżającego się Ogólnopolskiego Dnia Aptekarza pragniemy złożyć wszystkim Aptekarzom i Pracownikom aptek z powiatu jarosławskiego najserdeczniejsze życzenia! To dzięki Państwa profesjonalizmowi oraz zorientowaniu przede wszystkim na potrzeby pacjenta, farmaceuci znajdują się w czołówce zawodów, które Polacy obdarzają największym zaufaniem.

Wykonujecie Państwo zawód, którego misją jest dobro pacjenta. Codziennie służycie swoją wiedzą, cennym doświadczeniem i gotowością niesienia pomocy. Zasługujecie na najwyższe uznanie i szacunek.

Dla pacjentów to właśnie Państwo jesteście pierwszym pracownikiem służby zdrowia, do którego zwracają się o pomoc, obdarzając Państwa ogromnym zaufaniem.

Dzięki partnerskiej współpracy wspólnie podejmujemy działania mające na celu zapewnienie dostosowanego do potrzeb mieszkańców Powiatu Jarosławskiego rozkładu godzin pracy aptek oraz dostępu do aptek również w porze nocnej, w niedzielę, święta i inne dni wolne od pracy.

Proszę przyjąć szczere wyrazy uznania, a także najserdeczniejsze życzenia. Z okazji Święta życzymy Państwu wszelkiej pomyślności oraz...

2 Niezwyciężeni

Instytut Pamięci Narodowej, studio kreatywne Fish Ladder / Platige Image i firma Juice przedstawiają „Niezwyciężonych” – animowany film pokazujący walkę Polaków o wolność od pierwszego dnia II wojny światowej aż do upadku komunizmu w Europie w 1989 roku. Narratorem angielskiej wersj...

Kliknij aby posłuchać tekstu