Artykuły filtrowane wg daty: poniedziałek, 18 czerwiec 2018

1 25-lecie 14 Dywizjonu Artylerii Samobieżnej

W imieniu organizatorów zapraszamy na uroczyste obchody 25-lecia 14 Dywizjonu Artylerii Samobieżnej im. gen. Wacława Wieczorkiewicza w Jarosławiu. Każdy znajdzie coś dla siebie. Szczegóły na plakacie.

2 Samorządowiec 20-lecia

Związek Powiatów Polskich przyznał Tadeuszowi Chrzanowi tytuł Samorządowca 20-lecia oraz statuetkę "za szczególny wkład w rozwój lokalny, a także działalność na płaszczyźnie ogólnopolskiej". To kolejne tego typu, po tytule Najlepszego Starosty Podkarpacia kadencji 2014-2018, wyróżnienie.

3 Chotyniec - zachodnia brama Scytii

14 czerwca br. w Muzeum w Jarosławiu Kamienica Orsettich mieliśmy przyjemność gościć prof. dr. hab. Sylwestra Czopka – wybitnego archeologa, Rektora Uniwersytetu Rzeszowskiego, badacza stanowisk archeologicznych na terenie południowo-wschodniej Polski, znawcy epoki brązu i wcze...