Artykuły filtrowane wg daty: poniedziałek, 04 czerwiec 2018

1 W Radymnie uruchomiono nowy punkt obsługi klienta ds. rejestracji pojazdów

Ulica Lwowska 20, Urząd Miasta w Radymnie – to adres nowego punktu obsługi klienta ds. rejestracji pojazdów, który został uruchomiony w ramach struktury Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Jarosławiu. To odpowiedź na potrzeby mieszkańców tej części powiatu, którzy by załatwić sprawy...

2 Kolping w historycznym finale!

Awans do finału LOTTO Superligi stał się faktem. Pingpongiści PKS-u Kolping FRAC Jarosław w fantastycznym stylu pokonali Fibrain AZS Politechnikę Rzeszów. O złoto zagrają z obrońcą tytułu – Dartomem Bogorią Grodzisk Mazowiecki.

3 Restrukturyzacja małych gospodarstw

Od 18 czerwca do 17 lipca odbędzie się nabór wniosków w ramach Poddziałania "Pomoc na rozpoczęcie działalności gospodarczej na rzecz rozwoju małych gospodarstw". Szczegóły na dołączonym plakacie.

Info za ARiMR