wtorek, 11 luty 2020

1 Pomoc dla polskiej parafii na Ukrainie

Pomoc finansowa na najpilniejsze potrzeby oraz wsparcie w postaci konserw. To efekty kolejnej już zbiórki pieniędzy wśród radnych Rady Powiatu Jarosławskiego oraz podarunku ze strony Zakładów Mięsnych „Sokołów” S.A. w Jarosławiu. I tak jak co roku, pomoc trafiła do podopiecznych polskiej...

2 Kontynuacja spotkań grupy wsparcia dla rodzin zastępczych z terenu powiatu jarosławskiego

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Jarosławiu pełniące funkcję Organizatora Rodzinnej Pieczy Zastępczej w Powiecie Jarosławskim zaprasza do uczestnictwa w GRUPIE WSPARCIA dla rodzin zastępczych.

Spotkania odbywają się cyklicznie w ostatnie wtorki miesiąca. Terminy najbliższych spotkań to:

- 25 lutego

- 31 marca