Welcome to Powiat Jarosławski   Kliknij aby posłuchać tekstu Welcome to Powiat Jarosławski
Platforma ePUAP

Stypendia motywacyjne

Zarząd Powiatu Jarosławskiego przyznał stypendia motywacyjne. Są one przyznawane za wyniki w nauce lub wyniki w nauce i szczególne osiągnięcia. Otrzymało je 128 uczniów z ośmiu szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez powiat jarosławski.

 

LISTA PRZYZNANYCH STYPENDIÓW MOTYWACYJNYCH NA OKRES
OD 01.IX.2015r. DO 30.VI.2016 r.  (do 30.IV.2016r.  KLASY MATURALNE)


I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu

L.p

Nazwisko i imię

 
1.                

Furgała Dominika

 
2.                

Biedroń Joanna

 
3.                

Kapłon Paulina

 
4.                

Wierzbińska Jolanta

 
5.                

Więcek Paulina

 
6.                

Wygnaniec Kinga

 
7.                

Zagrobelna Aneta

 
8.                

Makar Monika

 
9.                

Urbanek Katarzyna

 
10.            

Kołakowski Andrzej

 
11.            

Bartłomowicz Rafał

 
12.            

Wojciechowska Agnieszka

 
13.            

Stącel Magdalena

 
14.            

Sowińska Adrianna

 
15.            

Sieradzka Paulina

 
16.            

Różalski Mikołaj

 
17.            

Myszor Kinga

 
18.            

Mokrzycka Aleksandra

 
19.            

Mazur Karolina

 
20.            

Lasek Julia

 
21.            

Kudła Wiktoria

 
22.            

Kiper Małgorzata

 
23.            

Gołąb Aleksandra

 
24.            

Głaz Karolina

 
25.            

Ciuba Katarzyna

 
26.            

Brodowicz Martyna

 
27.            

Kmiotek Weronika

 
28.            

Matrejek Anna

 

Zespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego
w Jarosławiu


1.

Zając Małgorzata

 
2.

Preisner Andżelika

 
3.

Halwa Katarzyna

 
4.

Pobuta Sara

 
5.

Skrzypek Elżbieta

 
6.

Pilch Sylwia

 
7.

Zagrobelna Anna

 
8.

Bazylewicz Aleksandra

 
9.

Durbajło Paulina

 
10.

Kardasińska Paulina

 
11.

Makarowska Aleksandra

 
12.

Pich Karolina

 
13.

Kubejko Karolina

 
14.

Zajączkowski Dawid

 
15.

Kiełbowicz Magdalena

 
16.

Kret Paulina

 
17.

Mazerant Kacper

 
18.

Strączkowski Mateusz

 
19.

Pieniążek Daria

 
20.

Kuras Andżelika

 
21.

Kopeć Dominika

 
22.

Wityk Aleksandra

 
23.

Kubas Kornelia

 
24.

Biały Joanna

 
25.

Gołębiowska Dagmara

 
26.

Rachwał Szymon

 
27.

Piątek Mateusz

 
28.

Kiełt Aleksandra

 
29.

Bar Agnieszka

 
30.

Moźwiło Patryk

 
31.

Pajda Agnieszka

 
32.

Zajezierska Aneta

 
33.

Szpak Dominika

 
34.

Niemczycki Karol

 
35.

Kochanowicz Kamila

 
36.

Chęć Katarzyna

 
37.

Magda Klaudia

 
38.

Wołoszyn Adrianna

 
39.

Cycak Arleta

 
40.

Huk Dominika

 
41.

Kowal Karolina

 
42.

Solarz Patrycja

 
43.

Kościuk Sabina

 
44.

Klimczak Magdalena

 
45.

Kostka Grzegorz

 
46.

Borek Karolina

 
47.

Madej Natalia

 
48.

Podwyszyńska Wioletta

 
49.

Sobolewska Diana

 
50.

Gawura Patrycja

 
51.

Bosak Kinga

 

Zespół Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnokształcących
 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Jarosławiu


1.

Porczak Jacek

 
2.

Wawro Paulina

 
3.

Waszyńska Joanna

 
4.

Kłuś Paulina

 
5.

Pusztuk Karolina

 
6.

Bystrzycka Aleksandra

 
7.

Lotycz Anna

 
8.

Ogryzek Aleksandra

 
9.

Bechta Magdalena

 
10.

Drzymała Karolina

 
11.

Wilusz Katarzyna

 

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu

 
1.

Czwałga Paulina

2.

Halejcio Radosław

3.

Huk Rafał

4.

Nykiel Kamil

5.

Materek Rafał

6.

Kapłon Marcin

7.

Wilczek Monika

8.

Pryjda Łukasz

9.

Łysik Łukasz

10.

Kwaśniak Emanuela

11.

Krupa Jolanta

12.

Kopczacki Hubert

13.

Jasnosz Jakub

14.

Kędzior Monika

     

Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących im. Marii Dąbrowskiej w Jarosławiu

1.

Magoń Sandra

 
2.

Budzińska Patrycja

 
3.

Nowak Angelika

 
4.

Grąz Iwona

 
5.

Przygoński Antoni

 
6.

Górska Kamila

 

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jarosławiu

1.

Pyrczak Edyta

 
2.

Olech Dominika

 
3.

Skrzypek Monika

 

Zespół Szkół Licealnych i Technicznych im. Juliusza Słowackiego w Jarosławiu

1.

Dańczura Patrycja

 
2.

Żuk Piotr

 
3.

Bukowy Karolina

 
4.

Derdziak Anna

 
5.

Skiba Wiktoria

 
6.

Mochoń Gabriela

 
7.

Stęchły Arkadiusz

 

Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących

im. Króla Kazimierza Wielkiego w Jarosławiu

1.

Grenda Karolina

 
2.

Gwóźdź Marcin

 
3.

Kowalski Mateusz

 
4.

Kubrak Sara

 
5.

Kuśnierz Andżelika

 
6.

Marko Aleksandra

 
7.

Staszowska Marlena

 
8.

Zięzio Justyna

 


Kliknij aby posłuchać tekstu