Finał konkursu „Bezpieczne wakacje”

16 października 2018 r. w Starostwie Powiatowym w Jarosławiu z udziałem Wicestarosty Jarosławskiego,  I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Jarosławiu i przedstawiciela Urzędu Miasta Jarosławia rozstrzygnięto konkurs plastyczny pod hasłem: „Bezpieczne Wakacje 2018”.

Komisja konkursowa 9 października 2018r. dokonała oceny prac plastycznych dzieci  i młodzieży z 19 szkół podstawowych  i gimnazjalnych z terenu powiatu jarosławskiego. Wysoko oceniła poziom prac plastycznych, różnorodność  technik wykonania jak i zawartość merytoryczną przedłożonych prac. Zgodnie z przyjętymi ustaleniami Komisja Konkursowa spośród 184  wykonanych prac  z poszczególnych grup wiekowych wybrała po 3 prace z każdej grupy  i przyznała pierwsze miejsca  i wyróżnienia.

Wręczono 9 nagród za I miejsca  i 7 wyróżnień.

Fundatorami nagród byli Starosta Jarosławski i  Burmistrz Miasta Jarosławia .