Ogłaszamy konkurs "Powiat Jarosławski w hołdzie św. Janowi Pawłowi II".

Starosta jarosławski Stanisław Kłopot ogłasza konkurs "Powiat Jarosławski w hołdzie św. Janowi Pawłowi II". Jego przedmiotem jest nagranie autorskiego materiału filmowego obrazującego wybrany fragment/fragmenty utworów św. Jana Pawła II.- Celem naszego przedsięwzięcia jest uczczenie osoby św. Jana Pawła II w związku z setną rocznicą urodzin oraz ustanowieniem roku 2020 „Rokiem Św. Jana Pawła II w Powiecie Jarosławskim - mówi starosta jarosławski - To także promocja powiatu jarosławskiego poprzez ukazanie piękna przyrody i urokliwych miejsc powiatu.

Aby wziąć udział w konkursie, uczestnik powinien:

- nagrać materiał filmowy przedstawiający inscenizację wybranego fragmentu/fragmentów utworów św. Jana Pawła II: Hiob, Przed sklepem jubilera, Brat naszego Boga, trwający maksymalnie 3 minuty

- dostarczyć/przesłać pracę konkursową wraz z podpisaną Kartą Zgłoszenia do konkursu, z dopiskiem na kopercie: Konkurs Powiat  Jarosławski w hołdzie św. Janowi Pawłowi II.

Konkurs potrwa do 3 sierpnia 2020 r.

Szczegóły w dołączonym regulaminie

jpii