Pomoc dla powiatu przeworskiego

Zdjęcie pochodzi z fanpage Powiatu Przeworskiego Zdjęcie pochodzi z fanpage Powiatu Przeworskiego

5o tys. złotych na pomoc doraźną trafi do powiatu przeworskiego, z przeznaczeniem na prowadzenie akcji porządkowania zalanych pod koniec ubiegłego tygodnia przez gwałtowne ulewy miejscowości  z tego powiatu. Część z tych pieniędzy już wydano na najpotrzebniejszy sprzęt do prowadzenia akcji ratunkowej. Trafił on na miejsce w sobotę 27 czerwca.

Decyzję o pomocy podjął starosta jarosławski Stanisław Kłopot, radni powiatu jarosławskiego jednogłośnie zagłosowali za, podczas sesji Rady Powiatu Jarosławskiego 29 czerwca. Pieniądze w całości pochodzą z budżetu powiatu jarosławskiego.