Apel i zalecenie Starosty Jarosławskiego w związku z pandemią koronawirusa

Szanowni Państwo, mieszkańcy powiatu jarosławskiego,

koronawirus jest w dalszym ciągu zagrożeniem. Widać to szczególnie w ostatnim czasie w naszym powiecie. Podczas pandemii najważniejsza jest odpowiedzialna postawa nas wszystkich!

Dlatego zalecam Państwu przestrzeganie wszelkich zaleceń sanitarnych, które są pomocne w profilaktyce zapobiegania pandemii koronawirusa. Odpowiedni dystans społeczny, maseczki w zamkniętej przestrzeni publicznej oraz tam, gdzie nie możemy zachować wspomnianego dystansu. To także dezynfekcja dłoni. Ten reżim sanitarny jest wprowadzony dla naszego wspólnego dobra - wiedząc to, stosujmy się zatem do zaleceń!

Starosta jarosławski Stanisław Kłopot

O najważniejszych obowiązujących zasadach reżimu sanitarnego informacje znajdą Państwo TUTAJ

dbajmy